Dom i ogród

dom i ogród opis

Dom i ogród Jest 111 produktów.

Podkategorie

 • Odkurzacze

  Odkurzcze do użytku domowego KARCHER łączą w sobie łatwość użytkowania, ponadprzeciętną trwałość i wiele funkcji dodatkowych w zależności od indywidualnych potrzeb.
   
  Seria odkurzaczy MV od długigego czasu znajduje odbiorców wśród użytkowników, którzy potrzebują odkurzaczy uniwersalnych, do odkurzania suchych i mokrych śmieci, często w garażach i przydomowych warsztatach. Dodatkowym atutem jest funkcja wydmuchu, ułatwiająca jesienne prace w ogrodzie.
   
  W ofercie posiadamy również domowe odkurzacze piorące z serii SE, odkurzacze dla alergików DS, a także całą gamę innowacyjnych rozwiązań dla domu WV, K 55 i DDC.
 • Myjki do okien

  Myjka do okien Karcher

  MYJKI DO OKIEN

  Od teraz mycie szyb jest proste i przyjemne ! Dzięki myjkom  WV do okien Karcher szyby są czyste w kilka minut - bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk.

 • Myjki ciśnieniowe

  Gwarancja czystości wokół domu! Z urządzeniami wysokociśnieniowymi Kärcher możesz nie tylko znacznie skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w zabawę. Czyszczenie za ich pomocą jest bezwysiłkowe i wyjątkowo łatwe, dzięki czemu możesz czerpać z czyszczenia przyjemność. Wysokiej jakości i niezawodne urządzenia potrafią usunąć w mig wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Nie istnieje prostsza metoda czyszczenia! Duży wybór modeli z osprzętem w różnych konfiguracjach pozwoli każdemu na wybranie myjki adekwatnej do własnych  potrzeb.

 • Parownice

  Parownica KarcherPAROWNICE to urządzenia odpowiednio dobrane do różnorodnych wymagań. Ich cechą wspólną jest higieniczne czyszczenie bez detergentów. Mycie powierzchni za pomocą parownicy gwarantuje lepszą wydajność niż stosowanie metod konwencjonalnych ze środkiem czyszczącym. Czas sprzątania może ulec skróceniu nawet o połowę! Wysoka temperatura pozwala też unieszkodliwić większość drobnoustrojów.

 • Zamiatarki

  Zamiatarka KarcherPięć razy szybciej niż przy klasycznym zamiataniu miotłą! Zamiatanie może być proste. Oszczędź swoje plecy i czas- Możesz zapomnieć o bolących plecach – z zamiatarką Kärcher nie musisz się schylać podczas pracy. Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek i inne zanieczyszczenia nie wzniecając kurzu. Utrzymanie porządku przy domu nigdy nie było tak proste !

 • Froterki

  Frotreka KarcherLśniące podłogi bez zbędnego wysiłku! Nowoczesna froterka Karcher FP 303  przeznaczona jest do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. Pozwala w krótkim czasie i bez wysiłku przywrócić podłogom blask i sprawić, że będą wyglądały jak nowe.

 • Pompy
 • Stanowiska do prasowania

  Stanowiska do prasowania

  Dla tych, którzy nie lubią prasować. Prasowanie jest jedną z najbardziej niewdzięcznych prac domowych i to nie tylko ze względu na czas, jaki musimy mu poświęcić. Kärcher wychodzi naprzeciw tym, którzy chcieliby prasować jak profesjonaliści, ale bez zbędnego wysiłku i poświęcania dużej ilości czasu.

 • Szczotki elektryczne

  Szczotka elektryczna KarcherSzybsza niż miotła, wygodniejsza niż odkurzacz. Szczotka elektryczna zasilana za pomocą akumulatora to poręczne urządzenie, które umożliwia szybkie porządki na co dzień. Gdy coś się rozsypie, lub gdy nie masz czasu na odkurzanie wystarczy sięgnąć po szczotkę, która dokładnie pozbiera śmieci. Dzięki niskiej głowicy i długiemu, teleskopowemu uchwytowi szczotka umożliwia wygodne zamiatanie pod krzesłami, stołami, szafkami i kaloryferami.

 • Systemy nawadniania
 • Akcesoria
 • Środki chemiczne do...
 • Promocja wiosenna raty 0%

  Promocja wiosenna RATY 0% od 18.03 do 15.04 obejmuje sprzęt KARCHER do prac wewnątrz domu;od 22.04 do 13.05 obejmuje sprzęt do pracy na zewnątrz.

  Wewnątrz domu:

  - parownice i stanowiska prasowania z serii SC,SI,AB

  - odkurzacze uniwersalne z serii WD

  - odkurzacze kominkowe  z serii AD

  - odkurzacze parowe SV

  - odkurzacze jednofunkcyjne VC

  - odkurzacze z filtrem wodnym DS

  - odkurzacze z funkcją prania SE

  - froterki FP

  - myjki do okien WV

  - szczotki elektryczne KB

  - wyposażenie oraz detergenty do wyżej wymienionych produktów

  NA ZEWNĄTRZ DOMU:

  - MYJKI K2 , K3 , K4 , K5 , K7

  - ZAMIATARKI Z SERII S

  - WYPOSAŻENIE ORAZ DETERGENTY DO W/W

  - RÓWNIEŻ ODKURZACZ E Z SERII WD

  Raty 0% - bez prowizji,bez oprocentowania,bez żadnych ukrytych kosztów manipulacyjnych !

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 111 elementów
 • 878,99 zł W magazynie

  Nowoczesna froterka FP 303 jest przeznaczona do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. ZAPYTAJ O RABAT!

  878,99 zł
  W magazynie
 • 519,00 zł W magazynie

  Parownica Kärcher charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów. ZAPYTAJ O RABAT!

  519,00 zł
  W magazynie
 • 1 008,99 zł W magazynie

  Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę. ZAPYTAJ O RABAT!

  1 008,99 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  Pochłaniacz pyłu niezastąpiony podczas wiercenia otworów ! DDC 50 samodzielnie przysysa się do wszystkich typowych powierzchni w pomieszczeniach, oraz skutecznie wyłapuje pył w trakcie wiercenia.  ZAPYTAJ O RABAT!

  89,00 zł
  W magazynie
 • 1 619,00 zł W magazynie

  Czyszczenie parownicą nie wymaga stosowania środków chemicznych i ogranicza zużycie wody wykorzystywanej w pracach porządkowych, a sam czas sprzątania może skrócić nawet o połowę. ZAPYTAJ O RABAT!

  1 619,00 zł
  W magazynie
 • 339,00 zł W magazynie

  Doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie. ZAPYTAJ O RABAT!

  339,00 zł
  W magazynie
 • 569,00 zł W magazynie

  Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. ZAPYTAJ O RABAT!

  569,00 zł
  W magazynie
 • 699,00 zł W magazynie

  Parownica nowej generacji pozwala czyścić bez przerw na studzenie bojlera. Zbiornik na wodę może zostać napełniony w każdej chwili, a czas nagrzewania parownicy wynosi tylko 30 sekund! ZAPYTAJ O RABAT!

  699,00 zł
  W magazynie
 • 63,00 zł W magazynie

  Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie. ZAPYTAJ O RABAT!

  63,00 zł
  W magazynie
 • 146,00 zł W magazynie

  Lanca Vario-Power umożliwia płynną regulację strumienia wody od niskociśnieniowego do wysokociśnieniowego poprzez przekręcanie lancy. ZAPYTAJ O RABAT!

  146,00 zł
  W magazynie
 • 69,50 zł W magazynie

  Zestaw pięciu wysoce chłonnych, wąskich ściereczek podłogowych z wysokiej jakości bawełny. ZAPYTAJ O RABAT!

  69,50 zł
  W magazynie
 • 74,99 zł W magazynie

  Zestaw pięciu wysoce chłonnych ściereczek podłogowych z wysokiej jakości bawełny. ZAPYTAJ O RABAT!

  74,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 111 elementów