Odkurzacze Jest 51 produktów.

Podkategorie

  • Odkurzacze na sucho

    Mały ale mocny! Funkcjonalne i mocne odkurzacze jednofunkcyjne do profesjonalnego odkurzania "na sucho". Kompaktowe rozmiary i niezwykła zwrotność oraz prosta obsługa jednym klawiszem “włącz-wyłącz” czynią odkurzanie niezwykle prostym!

  • Odkurzacze na sucho i...

    Profesjonalne odkurzacze Karcher z funkcją sucho-mokro doskonale sprawdzą się przy codziennym utrzymywaniu czystości jak i w sytuacjach awaryjnych kiedy np. wyleje woda i trzeba ją zebrać. Nadają się do długotrwałej pracy dlatego świetnie sprawdzą się na halach produkcyjnych, w szwalniach – po prostu tam gdzie odkurzacz używany jest często i długo. Duża gama urządzeń do wyboru pozwala na wybór adekwatnego rozmiaru odkurzacza do Państwa potrzeb.

  • Odkurzacze bateryjne

    Odkurzacze zasilane przy pomocy akumulatorów. Urządzenia pracują cicho i bez uciążliwego kabla - również w godzinach pracy i przy obsłudze klientów nie będą nikomu przeszkadzać.

  • Odkurzacze szczotkowe

    Odkurzacz szczotkowy KarcherOdkurzacze szczotkowe zapewniają wysoką skuteczność czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych. Cząstki brudu, nici i włosy są odrywane od dywanu i zbierane, a włókna odświeżane co daje dokładniejszy efekt niż przy klasycznym odkurzaniu.

  • Odkurzacze do pyłów...

    Odkurzacz do materiałów niebezpiecznych KarcherDo bezpiecznego usuwania zagrażających zdrowiu pyłów, firma Kärcher opracowała odkurzacze na mokro i sucho zgodne z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa.

  • Odkurzacze do zadań...

    Odkurzacz do zadań specjalnych KarcherOdkurzacze specjalnie przeznaczone do prac porządkowych w piekarniach i dla straży pożarnej. Urządzenia wymagają podłączenia specjalistycznego wyposażenia.

  • Odkurzacze parowe
na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 51 elementów
Pokazuje 25 - 36 z 51 elementów