Szorowarki Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • Jednotarczowe

  Urządzenia jednotarczowe o szerokim zakresie zastosowań w pielęgnacji posadzek twardych (czyszczenie zachowawcze,

  nakładanie i usuwanie powłok, polerowanie itp.) oraz tekstylnych.szorowarka jednotarczowa

 • Kompaktowe

  Karcher szorowarki kompaktoweDzięki bogatej ofercie dodatkowych akcesoriów urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher mają wyjątkowo szerokie spektrum zastosowań. Doskonałym przykładem takich użytecznych akcesoriów są: nowa lanca do czyszczenia podwozi, lanca teleskopowa czy zestaw do piaskowania na mokro.

 • Prowadzone ręcznie

  szorowarki prowadzone recznieOd mniejszych szorowarek wyposażonych w szczotkę walcową po duże modele umożliwiające indywidualną konfigurację. Dobór odpowiedniego modelu i jego wyposażenia idealnie do wielkości i rodzaju czyszczonej powierzchni stanowi klucz do sukcesu.

 • Z fotelem dla operatora

  szorowarka z fotelem dla operatoraSzorowarki z fotelem dla operatora są niezwykle pomocne w szybkim czyszczeniu średnich i dużych powierzchni. Urządzenia te stanowią alternatywę dla dużych urządzeń prowadzonych ręcznie.

 • Polerki

  polerka karcherPolerki Kärcher łatwo usuwają ślady kół i obcasów. Urządzenia te są przeznaczone do polerowania gładkich podłóg na wysoki połysk. Urządzenia mogą pracować niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej.

 • Do czyszczenia schodów

  szorowarka do czyszczenia schodówSzorowarki do czyszczenia ruchomych schodów i ciągów pieszych zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. W ofercie znajduje się również szorowarka do czyszczenia schodów i parapetów.

 • Szorowarki step-on

  szorowarki step-onNowe, samojezdne szorowarki o konstrukcji umożliwiającej sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno na dużych jak i małych powierzchniach.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 0,00 zł W magazynie

  Kompaktowa, zwrotna szorowarka prowadzone ręcznie przeznaczona do czyszczenia zachowawczego i polerowania małych powierzchni. Zasilana bateryjnie. Z 2 szczotkami walcowymi. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Prowadzona ręcznie, kompaktowa szorowarka wyposażona w dwie szczotki walcowe. Z łatwością radzi sobie z usuwaniem uporczywych zabrudzeń z wszelkich wodoodpornych podłóg twardych. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Wysoce skoncentrowany alkaliczny (pH 12 w koncentracie) preparat z nowej linii eco!efficiency do czyszczenia podłóg twardych, wykazujący wysoką skuteczność także w niskich temperaturach. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Wysoce skoncentrowany alkaliczny (pH 12 w koncentracie) preparat z nowej linii eco!efficiency do czyszczenia podłóg twardych, wykazujący wysoką skuteczność także w niskich temperaturach. Usuwa silne zabrudzenia olejowe, tłuszczowe i mineralne. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Antypoślizgowa emulsja na bazie wosku do regeneracji i odświeżania wcześniej naniesionych powłok, np.: RM 740, RM 742. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Kwaśny środek do czyszczenia zasadniczego do szorowarek podłogowych. Rozpuszcz powłoki cementowe, osady i złogi z wapnia, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego. Doskonały do sprzątania końcowego nowych budynków przed przekazaniem. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Środek do krystalizacji. Uodparnia i utwardza podłogi zawierające wapń, jak np.: marmur, lastriko lub beton. Poddana krystalizacji podłoga jest twardsza, a przez to bardziej odporna na zarysowania. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Prowadzona ręcznie, kompaktowa szorowarka wyposażona w dwie szczotki walcowe. Dzięki dwóm listwom ssącym urządzenie skutecznie odsysa wodę podczas poruszania się do przodu jak i do tyłu. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  W PROMOCJI CZYSTY PROFESJONALIZM SZOROWARKA BD 43/25 C BP W ZESTAWIE DODATKOWO Z LISTWĄ PROSTĄ O WARTOŚCI 920 ZŁ .PROMOCJA TRWA DO KOŃCA CZERWCA 2017 ! Szorowarka zasilana bateryjnie. Doskonale sprawdza się w restauracjach i hotelach, butikach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Kierownica znacznie ułatwia precyzyjne manewrowanie maszyną....

  0,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł W magazynie

  Szorowarka zasilana sieciowo (230 V/50 Hz). Doskonale sprawdza się w restauracjach i hotelach, butikach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Kierownica znacznie ułatwia precyzyjne manewrowanie maszyną. ZAPYTAJ O RABAT!

  0,00 zł
  W magazynie
 • 53 505,00 zł W magazynie

  Nowa konfigurowalna szorowarka samojezdna z fotelem dla operatora. ZAPYTAJ O RABAT!

  53 505,00 zł
  W magazynie
 • 6 396,00 zł W magazynie

  Kompaktowa szorowarka z odsysaniem wyposażona w szczotkę walcową. Zasilana sieciowo. Charakteryzuje się prostą obsługą i niską głowicą szczotkową. ZAPYTAJ O RABAT!

  6 396,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów