Akcesoria Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • Środki chemiczne do...

  karcher rm55

  Środki chemiczne produkowane od wielu lat prze firmę Karcher doskonale współgrają one z urządzeniami Kärcher wzmacniając i przyspieszając proces usuwania brudu, a jednocześnie są wyjątkowo bezpieczne i ekologiczne. Preparaty pielęgnacyjne chronią wrażliwe powierzchnie przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych (woski), utwardzają materiały i zabezpieczają przed mechanicznym uszkodzeniem (preparaty do krystalizacji, powłoki ochronne) opóźniają proces starzenia się materiałów i wydłużają czas do ponownego zabrudzenia.

 • Środki piorące do...

  karcher rm76

  Środki chemiczne do czyszczenia dywanów i tapicerek w postaci proszku, płynów lub kapsułek.Doskonale rozpuszczają i usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni tekstylnych. Dostępne w różnych pojemnościach.

 • Środki czyszczące do...

  karcher rm754Silnie skoncentrowane środki chemiczne w postaci płynu doskonale usuwają brud z czyszczonej powierzchni .

 • Akcesoria do myjek...

  Akcesoria dodatkowe takie jak dysze,pianownice, węże przedłużające, przystawki do czyszczenia powierzchni płaskich  i wiele innych zwiększają zakres zastosowań urządzeń i ułatwiają proces czyszczenia.

 • Akcesoria do...

  akcesoria do odkurzaczy profesjonalnychAkcesoria dodatkowe takie jak różnego rodzaju ssawy,szczotki, rury,  filtry, membrany zabezpieczające turbiny, węże przedłużąjące i wiele innych zwiększają zakres zastosowań urządzeń i ułatwiają proces czyszczenia.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 27 elementów
 • 453,99 zł W magazynie

  Ten płynny wosk na gorąco tworzy na samochodzie odporną na warunki atmosferyczne warstwę konserwującą, która chroni pojazdy przed korozją. Zawiera naturalny wosk Carnauba. ZAPYTAJ O RABAT!

  453,99 zł
  W magazynie
 • 886,19 zł W magazynie

  Nowoczesny środek do pielęgnacji pojazdów o specjalnej formule zabezpieczającej, która na długo zalega na powierzchni. Zabezpiecza lakier przed brudem, insektami, kwaśnymi deszczami, oraz innymi szkodliwymi zanieczyszczeniami. ZAPYTAJ O RABAT!

  886,19 zł
  W magazynie
 • 362,85 zł W magazynie

  Środek pianowy o delikatnym działaniu do mycia lekkich zabrudzeń olejowych, tłuszczowych i białkowych. Stabilna warstwa piany zwiększa efekt czyszczenia i łatwo się spłukuje. ZAPYTAJ O RABAT!

  362,85 zł
  W magazynie
 • 504,30 zł W magazynie

  Płynny, bardzo silny środek do czyszczenia zasadniczego. Usuwa silne zabrudzenia z oleju, tłszczu, smoły, sadzy i smółki wędzarnianej, a także przypalonej glazury cukrowej. ZAPYTAJ O RABAT!

  504,30 zł
  W magazynie
 • 246,00 zł W magazynie

  Preparat eksploatacyjny do urządzeń HDS zapobiegający osadzaniu się kamienia w wężownicach grzewczych i pompach oraz korozji. Niweluje skutki podawania zbyt twardej bądź zbyt miękkiej wody. ZAPYTAJ O RABAT!

  246,00 zł
  W magazynie
 • 154,98 zł W magazynie

  Skuteczny środek w koncentracie, przeznaczony do mycia wysokociśnieniowego. Pomocny w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń z tłuszczu, oleju i zabrudzeń emisyjnych. Polecany do czyszczenia elewacji. ZAPYTAJ O RABAT!

  154,98 zł
  W magazynie
 • 209,10 zł W magazynie

  Przeznaczony do wysokociśnieniowego mycia zasadniczego w pomieszczeniach sanitarnych. Usuwa osady i złogi z wapnia, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego, oraz tłuszczu i białek. Bardzo dobrze sprawdza się w myciu wnętrz zbiorników w branży spożywczej. ZAPYTAJ O RABAT!

  209,10 zł
  W magazynie
 • 375,15 zł W magazynie

  Antypoślizgowa emulsja na bazie wosku do regeneracji i odświeżania wcześniej naniesionych powłok, np.: RM 740, RM 742. ZAPYTAJ O RABAT!

  375,15 zł
  W magazynie
 • 282,90 zł W magazynie

  Wydajny i skuteczny środek co czyszczenia zachowawczego wszystkich wodoodpornych, twradych i elastycznych podłóg oraz wykładzin. Szczególnie nadaje się do hal sportowych i wielofunkcyjnych. Posiada certyfikat o właściwościach antypoślizgowych wg normy DIN V 18032-2:2001-04. Nie pieni się i nie pozostawia smug po wyschnięciu. ZAPYTAJ O RABAT!

  282,90 zł
  W magazynie
 • 282,90 zł W magazynie

  Kwaśny środek do czyszczenia zasadniczego do szorowarek podłogowych. Rozpuszcz powłoki cementowe, osady i złogi z wapnia, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego. Doskonały do sprzątania końcowego nowych budynków przed przekazaniem. ZAPYTAJ O RABAT!

  282,90 zł
  W magazynie
 • 270,60 zł W magazynie

  Środek do krystalizacji. Uodparnia i utwardza podłogi zawierające wapń, jak np.: marmur, lastriko lub beton. Poddana krystalizacji podłoga jest twardsza, a przez to bardziej odporna na zarysowania. ZAPYTAJ O RABAT!

  270,60 zł
  W magazynie
 • 504,30 zł W magazynie

  Alkaliczny środek do skutecznego usuwania z płytek ceramicznych, kafli i kontenerów uporczywe zanieczyszczenia olejowe, tłuszczowe i białkowe oraz resztki środków spożywczych. Pianowy dywan zapewnia długi i intensywny czas działania na pionowych powierzchniach. ZAPYTAJ O RABAT!

  504,30 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 27 elementów