Środki chemiczne do myjek HD/HDS

karcher rm55

Środki chemiczne produkowane od wielu lat prze firmę Karcher doskonale współgrają one z urządzeniami Kärcher wzmacniając i przyspieszając proces usuwania brudu, a jednocześnie są wyjątkowo bezpieczne i ekologiczne. Preparaty pielęgnacyjne chronią wrażliwe powierzchnie przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych (woski), utwardzają materiały i zabezpieczają przed mechanicznym uszkodzeniem (preparaty do krystalizacji, powłoki ochronne) opóźniają proces starzenia się materiałów i wydłużają czas do ponownego zabrudzenia.

Środki chemiczne do myjek HD/HDS Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów
 • 504,30 zł W magazynie

  Alkaliczny środek do skutecznego usuwania z płytek ceramicznych, kafli i kontenerów uporczywe zanieczyszczenia olejowe, tłuszczowe i białkowe oraz resztki środków spożywczych. Pianowy dywan zapewnia długi i intensywny czas działania na pionowych powierzchniach. ZAPYTAJ O RABAT!

  504,30 zł
  W magazynie
 • 578,10 zł W magazynie

  Delikatny dla materiałów środek do czyszczenia i odtłuszczania. Usuwa skutecznie zanieczyszczenia olejowe, oraz smar i sadzę z metalowych części, a dodatkowo zapewnia czasową ochronę antykorozyjną. ZAPYTAJ O RABAT!

  578,10 zł
  W magazynie
 • 417,95 zł W magazynie

  Bardzo skuteczny koncentrat do czyszczenia felg. Aktywnie działająca piana wspomaga delikatne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, jak pył hamulcowy, ślady po gumie, osady i plamy z wapna i soli. ZAPYTAJ O RABAT!

  417,95 zł
  W magazynie
 • 63,00 zł W magazynie

  Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie. ZAPYTAJ O RABAT!

  63,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 13 - 16 z 16 elementów