T 12/1 ECOEFFICIENCY ODKURZACZ PROFESJONALNY NA SUCHO KARCHER Zobacz większe

T 12/1 ECOEFFICIENCY ODKURZACZ PROFESJONALNY NA SUCHO KARCHER

1.355-135.0

Nowy produkt

W PROMOCJI CZYSTY PROFESJONALIZM ODKURZACZ T 12/1 ECOEFICIENCY W ZESTAWIE DODATKOWO  Z WORKAMI  O WARTOŚCI 71 ZŁ. PROMOCJA TRWA DO KOŃCA CZERWCA 2017 !

Skuteczny i ekologiczny odkurzacz z linii eco!efficiency. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując wydajność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

ZAPYTAJ O RABAT!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

1 230,00 zł brutto
1 000,00 zł netto

Więcej informacji

Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego przez klasyczne modele. Odkurzacz jest szczególnie polecany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich. Pomimo niewielkiego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą dokładnością, jak modele podstawowe urządzeń. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu sprawia, że wydajność powierzchniowa urządzeń plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W. Przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez potrzeby korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. Duży włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica ułatwia nawijanie przewodu zasilającego. Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką” i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, fizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy i 285 mm ssawka podłogowa przełączana.

Cechy i zalety
Oszczędność energii – eco!efficiency
Niski poziom hałasu
  • Idealny do stosowania w obszarach silnie wrażliwych na hałas.
Łatwy w serwisowaniu
  • Przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu po jego uszkodzeniu można go łatwo wymienić na nowy.

Dane techniczne

Wydatek powietrza (l/s) 43
Podciśnienie (mbar) 230 / 23
Pojemność zbiornika (l) 12
Maksymalna moc przyłącza (W) maks. 750
Średnica znamionowa 32
Przewód zasilający (m) 12
Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A)) 65
Częstotliwość (Hz) 50 - 60
Napięcie (V) 220 - 240
Ciężar (kg) 6,6
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 410 x 315 x 340
Klasa efektywności energetycznej A

Wyposażenie

  • Wąż ssący, 2.5 m
  • Metalowe rury ssące, 2 x 0.5 m
  • Torebka filtracyjna, Fizelina
  • Przełączana ssawka podłogowa, 285 mm
  • Zbiornik, Elementy z plastiku
  • Clip - system łączenia węży
  • Klasa bezpieczeństwa, II

Produkty powiązane