Dom i ogród

dom i ogród opis

Dom i ogród Jest 114 produktów.

Podkategorie

 • Odkurzacze

  Odkurzcze do użytku domowego KARCHER łączą w sobie łatwość użytkowania, ponadprzeciętną trwałość i wiele funkcji dodatkowych w zależności od indywidualnych potrzeb.
   
  Seria odkurzaczy MV od długigego czasu znajduje odbiorców wśród użytkowników, którzy potrzebują odkurzaczy uniwersalnych, do odkurzania suchych i mokrych śmieci, często w garażach i przydomowych warsztatach. Dodatkowym atutem jest funkcja wydmuchu, ułatwiająca jesienne prace w ogrodzie.
   
  W ofercie posiadamy również domowe odkurzacze piorące z serii SE, odkurzacze dla alergików DS, a także całą gamę innowacyjnych rozwiązań dla domu WV, K 55 i DDC.
 • Myjki do okien

  Myjka do okien Karcher

  MYJKI DO OKIEN

  Od teraz mycie szyb jest proste i przyjemne ! Dzięki myjkom  WV do okien Karcher szyby są czyste w kilka minut - bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk.

 • Myjki ciśnieniowe do...

  Gwarancja czystości wokół domu! Z urządzeniami wysokociśnieniowymi Kärcher możesz nie tylko znacznie skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w zabawę. Czyszczenie za ich pomocą jest bezwysiłkowe i wyjątkowo łatwe, dzięki czemu możesz czerpać z czyszczenia przyjemność. Wysokiej jakości i niezawodne urządzenia potrafią usunąć w mig wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Nie istnieje prostsza metoda czyszczenia! Duży wybór modeli z osprzętem w różnych konfiguracjach pozwoli każdemu na wybranie myjki adekwatnej do własnych  potrzeb.

 • Parownice

  Parownica KarcherPAROWNICE to urządzenia odpowiednio dobrane do różnorodnych wymagań. Ich cechą wspólną jest higieniczne czyszczenie bez detergentów. Mycie powierzchni za pomocą parownicy gwarantuje lepszą wydajność niż stosowanie metod konwencjonalnych ze środkiem czyszczącym. Czas sprzątania może ulec skróceniu nawet o połowę! Wysoka temperatura pozwala też unieszkodliwić większość drobnoustrojów.

 • Zamiatarki

  Zamiatarka KarcherPięć razy szybciej niż przy klasycznym zamiataniu miotłą! Zamiatanie może być proste. Oszczędź swoje plecy i czas- Możesz zapomnieć o bolących plecach – z zamiatarką Kärcher nie musisz się schylać podczas pracy. Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek i inne zanieczyszczenia nie wzniecając kurzu. Utrzymanie porządku przy domu nigdy nie było tak proste !

 • Froterki

  Frotreka KarcherLśniące podłogi bez zbędnego wysiłku! Nowoczesna froterka Karcher FP 303  przeznaczona jest do pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. Pozwala w krótkim czasie i bez wysiłku przywrócić podłogom blask i sprawić, że będą wyglądały jak nowe.

 • Pompy
 • Stanowiska do prasowania

  Stanowiska do prasowania

  Dla tych, którzy nie lubią prasować. Prasowanie jest jedną z najbardziej niewdzięcznych prac domowych i to nie tylko ze względu na czas, jaki musimy mu poświęcić. Kärcher wychodzi naprzeciw tym, którzy chcieliby prasować jak profesjonaliści, ale bez zbędnego wysiłku i poświęcania dużej ilości czasu.

 • Szczotki elektryczne

  Szczotka elektryczna KarcherSzybsza niż miotła, wygodniejsza niż odkurzacz. Szczotka elektryczna zasilana za pomocą akumulatora to poręczne urządzenie, które umożliwia szybkie porządki na co dzień. Gdy coś się rozsypie, lub gdy nie masz czasu na odkurzanie wystarczy sięgnąć po szczotkę, która dokładnie pozbiera śmieci. Dzięki niskiej głowicy i długiemu, teleskopowemu uchwytowi szczotka umożliwia wygodne zamiatanie pod krzesłami, stołami, szafkami i kaloryferami.

 • Systemy nawadniania
 • Akcesoria
 • Środki chemiczne do...

  Środki chemiczne do myjek domowego użytku .

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów