Odkurzacze

Odkurzcze do użytku domowego KARCHER łączą w sobie łatwość użytkowania, ponadprzeciętną trwałość i wiele funkcji dodatkowych w zależności od indywidualnych potrzeb.
 
Seria odkurzaczy MV od długigego czasu znajduje odbiorców wśród użytkowników, którzy potrzebują odkurzaczy uniwersalnych, do odkurzania suchych i mokrych śmieci, często w garażach i przydomowych warsztatach. Dodatkowym atutem jest funkcja wydmuchu, ułatwiająca jesienne prace w ogrodzie.
 
W ofercie posiadamy również domowe odkurzacze piorące z serii SE, odkurzacze dla alergików DS, a także całą gamę innowacyjnych rozwiązań dla domu WV, K 55 i DDC.

Odkurzacze Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • Odkurzacze uniwersalne...

  MV 3 Premium odkurzacz KarcherUniwersalne odkurzacze Kärcher charakteryzują się bardzo duża siłą ssącą . Świetnie  sprawdzają  się w utrzymaniu czystości w domu , w garażu, w piwnicy czy w warsztacie majsterkowicza. Przystosowane do zbierania  suchego i wilgotnego brudu oraz wody . Doskonale sprawdzą się w sytuacjach awaryjnych (np. awaria pralki z wyciekeim wody) jak i  na codzień . 

 • Odkurzacze piorące do...

  Odkurzacz piorący KarcherOdkurzacze piorące Karcher  doskonale nadają się do czyszczenia  podłóg i tapicerek.  Z dużą skutecznością  usuwają zanieczyszczenia z wykładzin tekstylnych i dywanów. Świetnie sprawdzają się w praniu tapicerki samochodowej i meblowej. Zbierają suche zanieczyszczenia i odsysają wodę.

 • Odkurzacze na sucho do...

  Karcher odkurzacz na suchoStylowe i energooszczędne. Stylowe i energooszczędne. Odkurzacze z serii VC łączy nadzwyczaj duża siła ssania i wygoda obsługi. Zostały na nowo zaprojektowane, dzięki czemu są jeszcze bardziej przyjazne w obsłudze.

 • Odkurzacze do zwiercin

  Karcher do zwiercin

  Otwory wierci się szybko, jednakże powstaje przy tym niesamowita ilość pyłu, który jest trudno usunąć. Dzięki

  pochłaniaczowi pyłu DDC 50 firmy Kärcher ten problem należy już do przeszłości.

 • Odkurzacze z filtrem...

  Karcher odkurzacz z filtrem wodnym

  Jesteś alergikiem?Masz psa lub kota? Odkurzacz z filtrem wodnym jest właśnie dla Ciebie . Skutecznie odkurza dywany, tapicerkę i podłogi twarde usuwając roztocza, pyłki i zarodniki grzybów oraz sierść zwierząt domowych. Nie wymaga stosowania worków-kurz i brud zbierane są prosto pod lustro wody co sprawia,że pył nie wzbija się w powietrze i nie naraża alergika na kontakt z alergenami . Posiada możliwość zebrania niewielkiej ilości wody (do 0,5l) 

 • Odkurzacze parowe

  Odkurzacz parowy Karcher2 w 1 -czyszczenie parą i odkurzanie . Odkurzacz SV 7 łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy.  Jego podstawowe funkcje to czyszczenie parowe i odkurzanie parowe,ale istnieje też mozliwośc zbierania nim niewielkiej ilości wody ( do 0,5l). Odkurzanie parowe to nanoszenie i odsysanie pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym . Para dokładnie czyści i odkaża czyszczona powierzchnię.

 • Odkurzacze kominkowe

  Karcher odkurzacz kominkowyPrzeznaczone są do usuwania popiołu i suchych zabrudzeń. Mogą być również wykorzystywane również jako tradycyjne odkurzacze.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów