Systemy nawadniania Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Pistolety i spryskiwacze

  Spryskiwacz KarcherOd teraz podlewanie stanie  się wygodne! Pistolety i spryskiwacze znacznie ułatwiają podlewanie, skutecznie zastępując nieporęczną i ciężką konewkę. Po zamontowaniu na wężu ogrodowym rozpraszają strumień wody, który nie uszkadza roślin i nie wypłukuje ziemi. Wysoka jakość wszystkich spryskiwaczy i pistoletów Kärcher gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

 • Węże i wózki na węże

  Wózki na węże KarcherMobilne i wygodne w każdym ogrodzie. Wózki na węże ogrodowe to akcesoria przeznaczone do wygodnego transportu, przechowywania i użytkowania węży. Ułatwiają ich zwijanie i rozwijanie zapobiegając plątaniu się i zaginaniu węży i tym samym przedłużając ich żywotność. Wszystkie wózki są kompatybilne z wężami ogrodowymi i akcesoriami do nawadniania Kärcher.

 • Zraszacze
  
  

  zraszacz karcherDo każdego ogrodu. Szeroki asortyment zraszaczy Kärcher pozwala dobrać odpowiedni model do każdego rodzaju ogrodu, w zależnosci od jego rozmiarów i ukształtowania terenu. Zraszacze mozna podzielić na dwie główne grupy: na płozach lub na szpilce. Wsród licznych innowacji, charakteryzujących tą grupe produktów szczególnie warte uwagi jest proste rozwiazanie stosowane w zraszaczach oscylacyjnych Kärcher. Polega ono na wyposażeniu urzadzeń w specjalne przesłony umożliwiające zmianę ustawień zraszania bez ryzyka ochlapania wodą osoby obsługujacej.

 • Automaty do sterowania

  Sterownik do nawadnianiaAutomatyczne nawadnianie Twojego ogrodu. Gdy poziom wilgotności gleby jest zbyt niski nawadnianie jest aktywowane automatycznie przez moduł sterujący. Natomiast czujnik deszczu mierzy każdy opad i uwzględnia go w planie nawadniania.

 • Elementy połączeniowe...

  Elementy połączeniowe KarcherJedno złącze – trzy średnice, wiele akcesoriów. Uniwersalne szybkozłącza Kärcher pasują do węży ogrodowych o trzech najbardziej popularnych średnicach: 1/2”, 5/8” i 3/4”. Wszystkie modele szybkozłączy dostępne są w wersjach z Aqua Stop i bez. Modele Premium i Plus wyposażono w antypoślizgową, wyprofilowaną powierzchnię zacisku ułatwiającą obsługę. Wszystkie szybkozłącza są w pełni kompatybilne z ogrodowymi akcesoriami Kärcher.

 • Karcher rain system

  Karcher rain systemNiezawodne i trwałe. Rośliny do życia potrzebują wody. Dlatego, jeśli chcesz by twój ogród zachwycał pięknem zieleni skorzystaj z akcesoriów nawadniających Kärcher. Bogata oferta spryskiwaczy, pistoletów spryskujących, zraszaczy, węży ogrodowych i adapterów zadowoli każdego ogrodnika. Wszystkie modele akcesoriów do nawadniania są kompatybilne dzięki praktycznemu systemowi łączenia click.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów