Pompy Jest 20 produktów.

Podkategorie

  • Pompy ciśnieniowe

    Pompa ciśnieniowa KarcherIdealne do nawadniania. Pompy Home & Garden przeznaczone są do wykorzystywania wody z alternatywnych źródeł (cystern, studni, naturalnych źródeł, zbiorników na deszczówkę) w domu i w ogrodzie. Urządzenia mogą jednocześnie zasilać punkty odbioru w domu (pralka, WC) jak i w ogrodzie (podlewanie roślin).

  • Pompy zanurzeniowe do...

    Pompa zanurzeniowa KarcherIdealne rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych lub na codzień ! Pompy zanurzeniowe Kärcher to urządzenia przeznaczone do wypompowywania czystej lub brudnej wody (w zależności od modelu). Pompy do wody brudnej są szczególnie przydatne podczas osuszania zalanych pomieszczeń, czy opróżniania oczek wodnych (np. przed zimą), z kolei pompy do wody czystej idealnie nadają się do opróżniania basenów, wypompowywania wody ze zbiorników na deszczówkę czy opróżniania beczek. Duża rozpiętość modeli pozwala wybrać pompę adekwatną do potrzeb i zasobu portfela .

  • Pompy zanurzeniowe do...

    Idealne rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych lub na codzień ! Pompy zanurzeniowe Kärcher to urządzenia przeznaczone do wypompowywania czystej lub brudnej wody (w zależności od modelu). Pompy do wody brudnej są szczególnie przydatne podczas osuszania zalanych pomieszczeń, czy opróżniania oczek wodnych (np. przed zimą), z kolei pompy do wody czystej idealnie nadają się do opróżniania basenów, wypompowywania wody ze zbiorników na deszczówkę czy opróżniania beczek. Duża rozpiętość modeli pozwala wybrać pompę adekwatną do potrzeb i zasobu portfela 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów