Zamiatarki Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Zamiatarki ręczne

  Zamiatarki ręczne KarcherErgonomiczne i łatwe w obsłudze zamiatarki ręczne są przeznaczone do szybkiego i wygodnego zamiatania ścieżek, dziedzińców, magazynów czy warsztatów. Dostępne są zarówno małe zamiatarki zasilane bateryjne jak i zamiatarki mechaniczne oraz modele z trakcją jezdną zasilane spalinowo. Posiadają jedną lub dwie szczotki boczne w zależności od modelu .

 • Zamiatarki z trakcją

  Zamiatarki z trakcją KarcherWygodna alternatywa w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie. Przeznaczone do czyszczenia średnich i dużych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz obiektów. Dostępne są w wielu wersjach w zależności od indywidualnych wymagań.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 2 952,00 zł W magazynie

  W PROMOCJI CZYSTY PROFESJONALIZM ZAMIATARKA KM 70/20 C W ZESTAWIE DODATKOWO Z CHWYTAKIEM DO ŚMIECI O WARTOSCI 302 ZŁ. PROMOCJA TRWA DO KOŃCA CZERWCA 2017 ! Lekka, kompaktowa zamiatarka prowadzona ręcznie. Przeznaczona do czyszczenia posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych. ZAPYTAJ O RABAT!

  2 952,00 zł
  W magazynie
 • 36 408,00 zł W magazynie

  Nowa linia samojezdnych zamiatarek z fotelem dla operatora wyposażonych w opatentowany system automatycznego oczyszczania filtra Tact (dotychczas stosowanego w odkurzaczach Kärcher). ZAPYTAJ O RABAT!

  36 408,00 zł
  W magazynie
 • 67 650,00 zł W magazynie

  Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem. ZAPYTAJ O RABAT!

  67 650,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów