Akcesoria Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • Środki chemiczne do...

  karcher rm55

  Środki chemiczne produkowane od wielu lat prze firmę Karcher doskonale współgrają one z urządzeniami Kärcher wzmacniając i przyspieszając proces usuwania brudu, a jednocześnie są wyjątkowo bezpieczne i ekologiczne. Preparaty pielęgnacyjne chronią wrażliwe powierzchnie przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych (woski), utwardzają materiały i zabezpieczają przed mechanicznym uszkodzeniem (preparaty do krystalizacji, powłoki ochronne) opóźniają proces starzenia się materiałów i wydłużają czas do ponownego zabrudzenia.

 • Środki piorące do...

  karcher rm76

  Środki chemiczne do czyszczenia dywanów i tapicerek w postaci proszku, płynów lub kapsułek.Doskonale rozpuszczają i usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni tekstylnych. Dostępne w różnych pojemnościach.

 • Środki czyszczące do...

  karcher rm754Silnie skoncentrowane środki chemiczne w postaci płynu doskonale usuwają brud z czyszczonej powierzchni .

 • Akcesoria do myjek...

  Akcesoria dodatkowe takie jak dysze,pianownice, węże przedłużające, przystawki do czyszczenia powierzchni płaskich  i wiele innych zwiększają zakres zastosowań urządzeń i ułatwiają proces czyszczenia.

 • Akcesoria do...

  akcesoria do odkurzaczy profesjonalnychAkcesoria dodatkowe takie jak różnego rodzaju ssawy,szczotki, rury,  filtry, membrany zabezpieczające turbiny, węże przedłużąjące i wiele innych zwiększają zakres zastosowań urządzeń i ułatwiają proces czyszczenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów