Myjki ciśnieniowe gorącowodne

Myjka ciśnieniowa goracowodna KarcherWysokociśnieniowe urządzenia czyszczące Kärcher z podgrzewaniem wody czyszczą jeszcze wydajniej. Urządzenia te charakteryzuje wysoki komfort obsługi i najnowocześniejsza technika.  Świetnie nadają się do usuwania np. tłustych i uporczywych zanieczyszczeń gdzie myjka na zimną wodę sobie nie poradzi . Pełen przekrój modeli do wyboru -adekwatnie do potrzeb klienta

Myjki ciśnieniowe gorącowodne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 8 118,00 zł W magazynie

  HDS 5/13 U to przedstawiciel nowej klasy urządzeń wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody - "Upright". Urządzenia te, dzięki specjalnej budowie, charakteryzują się wyjątkową mobilnością i zwrotnością, są także bardzo przyjazne dla użytkownika.

  8 118,00 zł
  W magazynie
 • 12 250,80 zł W magazynie

  Przemysłowy, mobilny i elastyczny w zastosowaniu odkurzacz cyklonowy przeznaczony do zasysania suchych zanieczyszczeń oraz cieczy. Wyposażony w dwie turbiny. ZAPYTAJ O RABAT!

  12 250,80 zł
  W magazynie
 • 12 846,12 zł W magazynie

  Przemysłowy, mobilny i elastyczny w zastosowaniu odkurzacz cyklonowy przeznaczony do zasysania suchych zanieczyszczeń oraz cieczy. Wyposażony w trzy turbiny. ZAPYTAJ O RABAT!

  12 846,12 zł
  W magazynie
 • 579,82 zł W magazynie

  Płynny perłowy wosk oparty na nanotechnologii do zastosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi oraz w myjniach samoobsługowych. Wspomaga suszenie. ZAPYTAJ O RABAT!

  579,82 zł
  W magazynie
 • 453,99 zł W magazynie

  Ten płynny wosk na gorąco tworzy na samochodzie odporną na warunki atmosferyczne warstwę konserwującą, która chroni pojazdy przed korozją. Zawiera naturalny wosk Carnauba. ZAPYTAJ O RABAT!

  453,99 zł
  W magazynie
 • 246,00 zł W magazynie

  Preparat eksploatacyjny do urządzeń HDS zapobiegający osadzaniu się kamienia w wężownicach grzewczych i pompach oraz korozji. Niweluje skutki podawania zbyt twardej bądź zbyt miękkiej wody. ZAPYTAJ O RABAT!

  246,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów